Contactpersonen Boot: P. van Dijk 06-25534010 en Wijnand van Ooijen 06-54784447
Contactpersonen Wal: C .Goedhart tel. 0620952241 en C.van Dijk 06-20280356
Contactpersonen Woensdagavond: G. Timmer 06-48142822 en L. Kros tel. 0184-618686
Contactpersonen Zaterdag: C. Goedhart tel. 06-20952241, C. van Dijk tel. 06-20280356
27 april 2024 - 8:00 - 11:30 |
27 apr: 2e wedstrijd bootcompetitie nabij de Groot Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
27 april 2024 - 8:00 - 11:30 |
27 apr: 2e wedstrijd zaterdagwal Slingelandseplassen / Surfput Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
01 mei 2024 - 19:00 - 21:30 |
1 mei: 2e wedstrijd woensdagavond in het Merwedekanaal Arkel Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
04 mei 2024 - 8:00 - 11:30 |
4 mei: 3e wedstrijd bootcompetitie nabij het Dorp Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
04 mei 2024 - 8:00 - 11:30 |
4 mei: 3e wedstrijd zaterdagwal Kanaal van Steenenhoek Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
08 mei 2024 - 19:00 - 21:30 |
8 mei: 3e wedstrijd woensdagavond bij van Wijngaarden Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
11 mei 2024 - 8:00 - 11:30 |
11 mei: 4e wedstrijd bootcompetitie nabij Stijl de Kloeve (catering bij Stijl) Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
11 mei 2024 - 8:00 - 11:30 |
11 mei: 4e wedstrijd zaterdagwal in de Alverput Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
15 mei 2024 - 19:00 - 21:30 |
15 mei: 4e wedstrijd woensdagavond in de Alverput Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
18 mei 2024 - 8:00 - 11:30 |
18 mei: 5e wedstrijd bootcompetitie nabij het Dorp (Blok) Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
18 mei 2024 - 8:30 - 12:30 |
18 mei: 5e wedstrijd zaterdagwal Voorns Kanaal Voorne-Putten (Blok) Loten 8.00 uur, aanwezig 7.50 uur Let OP: beginnen een half uur later! |
22 mei 2024 - 19:00 - 21:30 |
22 mei: 5e wedstrijd woensdagavond de Bult / Waterschap (Blok) Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
25 mei 2024 - 8:00 - 11:30 |
25 mei: 6e wedstrijd bootcompetitie nabij Stijl de Kloeve Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
29 mei 2024 - 19:00 - 21:30 |
29 mei: 6e wedstrijd woensdagavond Merwedekanaal nabij Bazelbrug Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
01 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
1 juni: 7e wedstrijd bootcompetitie nabij het Dorp Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
01 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
1 juni: 7e wedstrijd zaterdagwal bij Jupiterflat Hardinxveld Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
05 juni 2024 - 19:00 - 21:30 |
5 juni: 7e wedstrijd woensdagavond in de Alverput Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
08 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
8 juni: 8e wedstrijd bootcompetitie nabij de Groot Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
08 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
8 juni: 8e wedstrijd zaterdagwal Kanaal van Steenenhoek Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
12 juni 2024 - 19:00 - 21:30 |
12 juni: 8e wedstrijd woensdagavond Peursumsevliet / op de steigers Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
15 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
15 juni: 9e wedstrijd bootcompetitie nabij Stijl in de Kloeve (catering bij Stijl) Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
15 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
15 juni: 9e wedstrijd zaterdagwal in de Alverput Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
19 juni 2024 - 19:00 - 21:30 |
19 juni 9e wedstrijd woensdagavond Merwedekanaal te Arkel Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |
22 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
22 juni: 10e wedstrijd bootcompetitie nabij het Dorp (Blok) Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
22 juni 2024 - 8:00 - 11:30 |
22 juni: 10e wedstrijd zaterdagwal visput Hoogblokland Loten 7.30 uur, aanwezig 7.20 uur |
26 juni 2024 - 19:00 - 21:30 |
26 juni: 10e wedstrijd woensdagavond de Bult / Waterschap (Blok) Loten 18.30 uur, aanwezig 18.20 uur |