5 mrt: Grote veranderingen i.v.m. de bootcompetitie die komt te vervallen
![]() |
De bootcompetitie komt te vervallen en moeten alle vissers vanaf de wal voortaan gaan vissen. Jammer maar het is niet anders. | ![]() |
Op de ledenvergadering in februari is er al overgesproken over ons zorgenkindje “de bootcompetitie”. Het aantal bootvissers neemt steeds verder af. Uit een rondje bellen langs de bootvissers kwam ook naar voren dat ze niet allemaal meer regelmatig (kunnen) komen. Dat heeft het bestuur doen besluiten om het bootvissen vanaf 2025 niet meer te faciliteren.
Dit betekent ook dat er veranderingen komen in de zaterdagwalcompetitie. De gezamenlijke zaterdagwal (wal-+bootvissers) komt te vervallen en het wordt vanaf 15 maart aanstaande één grote competitie van alleen zaterdagwalvissers. De woensdagavond blijft hetzelfde.
Als er bootvissers zijn die met de andere ploegen mee willen vissen zijn ze van harte welkom!
Het bestuur van HSV De Alver
besluit van 4 maart 2025